pacoca 1

MESTRE PAÇOCA

Vlastním jménem Sandro Felix dos Santos
narozen 29.5.1970 v se­verobrazilském přístavním městě Recife.
 
S Capoeirou začal v Recifé roku 1981 díky sociálnímu projektu ve škole. Jeho první učitel byl mestre Benti-vi. V roce 1985 poznal v Recifé mestre Camisu a následující tři roky dojížděl za tímto vynikajícím učitelem do Rio de Janeira.
 
Po třech letech se přestěhoval, cvičil s ním a s mnoha dalšími učiteli a sbíral zkušenosti v pouličních rodách i v zápase Jiu-jitsu. Tam také začal vyučovat ve své první škole. V roce 1992 se vydal do Evropy, kam byl pozván uspořádat seminář v Kopenhaagenu.
 
V Evropě již zůstal a založil školu ve Frankfurtu, dále učil v Berlíně, Mnichově a dalších německých městech. V roce 1999 odjel do Barcelony kde založil další velmi kvalitní školu.Také působil ve Švédsku a pořádal semináře po celé Evropě. Od roku 2000 působil dlouhou dobu ve Vídni a od roku 2012 žije a trénuje capoeiru a brazilské Jiu-Jitsu v rakouském Klagenfurtu.


Pacoca 2

V říjnu roku 2009 vystupuje z Asociace Abadá Capoeira a zakládá Asociaci Vem Camará Capoeira. V současnosti dohlíží na výuku ve 12 městech v ČR, 5 městech na Slovensku, 3 městě v Maďarsku a 2 městech v Rakousku.

Pacoca 4

V srpnu roku 2012 dostává v Brazílii od Mestre Capixaby spolu s 8 ostatními Mestres z celého světa cordu Vermelha (červený pás) a stává se Mestre skupiny Vem Camará cožjenejvyšší stupeň v capoeiře.

Pacoca 3
 

pacoca-1
pacoca-2
pacoca-3
pacoca-4
pacoca-5
pacoca-6
pacoca-7
pacoca-8
pacoca-9

logo copyright 

Copyrights reserved. Vem Camará Capoeira 2022